Juraj Stankay
Juraj Stankay
Industry Manager pro Google Slovensko

Od roku 2006 pracoval pro Google EMEA Dublin jako Senior Account Strategist, kde měl na starosti přípravu, tvorbu a optimalizaci reklamních kampaní pro klienty cílící na trhy ČR a SR a analýzu výkonnosti a návštěvnosti v propojení na reklamní kampaně. V červenci 2009 založil společnost Green Dog zaměřující se na poradenství a realizaci v oblasti výkonnostního marketingu, hloubkovou analýzu návštěvnosti, SEO a poradenství v oblasti internetového marketingu. Od roku 2011 působí jako Industry Manager pro Google Slovensko.


Jano Gordulič
Jano Gordulič
Scenárista, komik a moderátor

Jano Gordulič je scénárista, copywriter, stand-up komik a politický komentátor. Založil stand-up comedy show Silné reči (silnereci.sk) a internetový politický týdeník Ťažký týždeň (facebook.com/tazkytyzden). Má malou firmu, prostřednictvím které manažuje vzpomínané dva projekty, moderuje eventy, zastupuje stand-up komiky Silných rečí, ale také natáčí promo videa a píše reklamní nebo eventovou kreativu. Rád cestuje, v roce 2017 žil půl roku v Los Angeles a v roce 2014 půl roku v Mexiku. Jeho velkým koníčkem jsou nové technologie, kryptoměny a humor. Najdete ho i na facebook.com/JanGordulic a na instagramu jako @janogordulic.


Juraj Podmanický
Juraj Podmanický
Zakladatel a organizátor festivalu Grape

Frontman skupiny Billy Barman, spoluzakladatel a organizátor hudebního festivalu GRAPE. Společně s Janem Trstenským, ve snaze vyplnit díru a vytvořit na Slovensku středně velký festival, zorganizovali Grape, který si našel své stálé místo na letišti v Piešťanech.
Z původně malého festivalu, který se měl prvotně konat v Pezinku, se i díky velkým zahraničním interpretům stal Grape uznávaným festivalem, který letos na již 8. ročníku navštívilo 20-tisíc návštěvníků. Juraj se do podvědomí dostal už jako frontman kapely Cliché. Od roku 2008 působí ve skupině Billy Barman, která v rámci Radio_Head Awards získala několik ocenění v kategoriích Singl roku, Album roku nebo Nejlepší koncertní kapela.


Petr Koukal
Petr Koukal
Český bedmintonový hráč a několikanásobný mistr ČR

Petr Koukal je devítinásobný mistr České republiky v badmintonu a trojnásobný účastník olympijských her. Petr ukázal, že je velký bojovník nejen na hřišti, ale taktéž v osobním životě. Krátce po jeho životním výkonu na Bitburger Open v Německu mu byla diagnostikována rakovina. Režisér Vladimír Barák pak sledoval v dokumentárním filmu Cesta snu Petra Koukala jeho léčbu a průběh nakonec úspěšné olympijské kvalifikace. Založil Nadační fond Petra Koukala a v rámci projektu „STK pro chlapy“ se snaží změnit myšlení a chování mužů. Úspěšný pár tvoří spolu se svojí manželkou Gabrielou Koukalovou, českou reprezentantkou v biatlonu, mistryní světa a držitelkou dvou stříbrných medailí ze zimních olympijských her.


Marta Nováková
Marta Nováková
Manažerka roku 2016, prezidentka Svazu obchodu a cestovného ruchu ČR

Marta Nováková je majitelkou společnosti U&Sluno a.s., ředitelkou a spolumajitelkou společnosti Language Planet s.r.o., spoluinvestorkou start up projektu Break2Win, prezidentkou Svazu obchodu a cestovního ruchu České republiky a viceprezidentkou Hospodářské komory České republiky. V roce 2016 vyhrála Ocenění česká podnikatelka v kategorii Velká firma. A tento rok byla oceněná prestižním titulem Manažerka roku 2016.


Jakub Ptačin
Jakub Ptačin
Designér a marketér, zakladatel Studio Echt

Jakub Ptačin je designér a komunikační fanatik se sklony k občanské aktivitě. Má doktorát z martketingu a časopis Forbes ho už několikrát zařadil mezi 30 nejtalentovanějších Slováků ve věkové kategorii „pod 30“. Vlastní Studio Echt a mezi jeho klienty patří například společnost Adobe, Telekom, Sygic, Denník N, Finstat, Pricewise, O2 a mnohé další. Spolu s kamarády založil občanské sdružení Backspace, které má za sebou řadu úspěšných projektů a aktuálně světovou konferenci o designu By Design Conference. Startup Foretaster ho koncem roku 2012 dovedl až do Silicon Valley. Ve spolupráci se SME a O2 hledal férové slovenské podnikatele ve dvou sériích online seriálu. Občas vystupuje i jako stand-up komik. Je jedním z iniciátorů výzvy Slovensko.Digital a zakladatel Nosene - Obchod s dobrým pocitem a voňavým oblečením, jehož část výtěžku pomáhá týraným ženám.