Jak se zapojit do soutěže o hlavní cenu

Všeobecní obchodní podmínky

Vyber si, kdo bude tvým mentorem

Na to, aby jsi vyhrál(a) hlavní cenu soutěže, musíš projít online testem mentora, který prověří tvoje profesní schopnosti. Test spustíš tak, že si na úvodní stránce vybereš osobnost, u které by jsi chtěl(a) stážovat. Na výběr máš 6 osobností ze slovenského a českého businessu, showbusinessu a kulturně-společenského života.

Otestuj svoje schopnosti

Šipkami se v testu pohybuješ mezi jednotlivými otázkami. V časomíře Ti běží čas strávený na každé otázce. Po kliknutí na otazník ti poradíme, a jak správně vyplnit odpověď.

Typ otázky: Select

Odpověď na otázku vybereš kliknutím na čtverec se správnou odpovědí.

Typ otázky: Checkbox

Odpověď na otázku vybereš kliknutím na kroužek vedle správné odpovědi. Správných odpovědí může být víc.

Typ otázky: Drag & Drop

Bílé čtverečky posouváš podržením levého tlačítka myši a přenesením čtverečku do prostoru vyznačeného přerušovanou čarou.

Typ otázky: Slider

Odpověď na otázku vybereš posunutím tlačítka na správnou hodnotu vyznačenou na ose.

Typ otázky: Order

V odpovědi musíš správně seřadit čtverečky tak, aby odpověděly otázku. Čtverečky přesouváš kliknutím a podržením levého tlačítka myši.

Vyhodnocení

Test se automaticky ukončí po zodpovězení všech otázek. Tvoje hodnocení je vypočítané podle toho, na kolik otázek si odpověděl(a) správně a jak rychle jsi test dokončil(a).

Formulář

Soutěžící, který dosáhne dostatečný počet bodů má možnost odeslat krátký formulář, čímž se zapojí do soutěže o hlavní cenu, kterou je stáž po boku osobností ze slovenského a českého businessu, showbusinessu a kulturně-společenského života.

Jak se zapojit do soutěže o věcné ceny

Na stránce najdeš na více místech překlik na náš FB funpage. Stačí lajkovat náš funpage a můžeš vyhrát zajímavé ceny.